Katalog firm

Kategorie


Proteon Pharmaceuticals

Polska firma medyczna Proteon Zdrowie, współpracująca z łódzką firmą Proteon Pharmaceuticals, swój cel określa jasno i klarownie: pragnie dostarczać innowacyjność w postaci nowych technologii medycznych, tak aby każda osoba miała szanse na proaktywne dbanie o własne zdrowie jak i zdrowie najbliższych.

Cena testu na koronawirusa

Mimo zakazów i nakazów, wielu ludzi w dalszym ciągu przebywa w jednym pomieszczeniu z najbliższymi osobami. Niestety zwiększa tym samym ryzyko zakażenia siebie lub drugiej osoby. Dlatego test na koronawirusa cena Warszawa to najlepsza metoda o niedużych kosztach, który można wykonać ze współlokatorem lub partnerem biznesowym, czy istnieje możliwość zaoszczędzenia pieniędzy na tym np. kupując w pakiecie i dzieląc się kosztami przesyłki/kuriera.
Ceny pakietów wahają się między 630,00 zł a 1400,00 zł, w zależności ile sztuk ma być w danym zestawie. Dzięki takim pakietom można zaoszczędzić i cieszyć cię możliwością szybkiego i bezpiecznego przeprowadzenia badania na obecność koronawirusa w organiźmie. To pozwoli potwierdzić lub wykluczyć zakażenie i podjąć szybkie kroki w kierunku leczenia i zminimalizowania rozprzestrzeniania się wirusa.
Mając wynik negatywny można bez przeszkód realizować zaplanowane działania, w tym także spotkania biznesowe i z rodziną, stosując się oczywiście do panujących obostrzeń.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426