Katalog firm

Kategorie


Proteon Pharmaceuticals

Polska firma medyczna Proteon Zdrowie, współpracująca z łódzką firmą Proteon Pharmaceuticals, swój cel określa jasno i klarownie: pragnie dostarczać innowacyjność w postaci nowych technologii medycznych, tak aby każda osoba miała szanse na proaktywne dbanie o własne zdrowie jak i zdrowie najbliższych.

Badanie pracowników na koronawirusa

Jeśli pracodawca chce zachować ciągłość biznesową i nie pozwolić na rozprzestrzenianie się zakażenia koronawirusem w swojej firmie, powinien podjąć odpowiednie kroki, by tak się stało. Odpowiednim sposobem są testy dla pracowników na koronawirusa Warszawa, które przedsiębiorca może zamówić online i udostępnić je swoim podwładnym.
Dzięki temu każdy z nich będzie miał szanse poddać się bezpiecznemu badaniu. Jeśli pojawiły się przesłanki do tego, by sądzić, że któryś z pracowników jest nosicielem COVID-19, lub któraś z osób posiada objawy świadczące o chorobie, jak najszybciej powinna zostać oddelegowana na izolację/ kwarantannę a cała firma powinna zostać przebadana testami na obecność wirusa w organizmie.
Dzięki takim działaniom firma będzie mogła zaopatrzyć się w potrzebne zastępstwa, jeśli będzie taka potrzeba a także pozwoli to zorganizować pracę przedsiębiorstwa i uzgodnić nowe terminy spotkać biznesowych, by zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa drogą kropelkową z pracownika na klienta.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426