Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

Polska firma medyczna Proteon Zdrowie, współpracująca z łódzką firmą Proteon Pharmaceuticals, swój cel określa jasno i klarownie: pragnie dostarczać innowacyjność w postaci nowych technologii medycznych, tak aby każda osoba miała szanse na proaktywne dbanie o własne zdrowie jak i zdrowie najbliższych.

Badanie genetyczne na koronawirusa

Koronawirus to temat, który od marca 2020 roku znajduję się wszędzie gdzie nie spojrzymy. Nie ma się co dziwić, wirus zatrzymał niemal cały świat. Medycyna nie mogła sobie poradzić z chorymi, aż do dzisiaj. Prosty w obsłudze test genetyczny koronawirus Warszawa pozwala na wykrycie wirusa w organizmie pacjenta.
Test molekularny rt-pcr ukazuje na podstawie wymazu czy badany jest chory. Wymaz pobierany jest zazwyczaj z nosogardzieli a warunkach domowych z gardła. Sama procedura pobrania wymazu jest bezbolesna dla pacjenta, można odczuwać lekkie nieprzyjemne uczucie ale nie zagraża ono życiu czy zdrowiu. Proces pobierania wymazu jest wykonywany przez wykwalifikowane osoby, które dbają, aby próbka analizowana sterylnie, żeby żaden pierwiastek unoszący się w powietrzu nie zaburzył wyników.
Badanie jest rekomendowane przez WHO - Światową Organizację Zdrowia i obecnie jest jedynym, które pozwala wykryć wirusa podczas badań w laboratorium. W czasach pandemii metoda pozwala spojrzeć na sytuacje bardziej optymistycznie.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426