Katalog firm

Kategorie


Proteon Pharmaceuticals

Polska firma medyczna Proteon Zdrowie, współpracująca z łódzką firmą Proteon Pharmaceuticals, swój cel określa jasno i klarownie: pragnie dostarczać innowacyjność w postaci nowych technologii medycznych, tak aby każda osoba miała szanse na proaktywne dbanie o własne zdrowie jak i zdrowie najbliższych.

Badanie covid PCR

Wykonywane w Proteon Zdrowie testy dają wysokoprocentową skuteczność wyniku a test covid PCR Warszawa (wymaz) jest najpopularniejszą obecnie formą zbadania, czy osoba jest zarażona koronawirusem. Jest to badanie diagnostyczne, które wykonywane jest w ustanowionych warunkach laboratoryjnych.
Jednakże możliwość zamówienia zestawu testów do domu umożliwia również dobre warunki. Wyniki tego testu, obierając kierunek COVID-19, nie są niestety dostępne od ręki, jednakże wszystko idzie w tym kierunku, by laboratoria ułatwiały do nich dostęp. Rodzaj badania wpływa na czas oczekiwania na wynik końcowy. Przeważnie informacja o tym, czy pacjent jest zakażony lub nie, zostaje uzyskana po 24 godzinach, jeśli wymaz nastąpił w przeznaczonych do tego punkcie pobrań.
W przypadku samodzielnego pobrania materiału do badania, w warunkach domowych jak i robionego przez pielęgniarkę, czas oczekiwania na wynik wynosi 48 godzin. Testy PCR są rekomendowane przez Światową Organizację Zdrowia i są bezpieczne.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426