Katalog firm

Kategorie


Zarządca Piotr Michalski

Nasza firma zapewnia kompleksowe zarządzanie nieruchomością w niskiej cenie. Piotr Michalski to zarządca nieruchomości, który cieszy się zaufaniem wielu osób. Jest on posiadaczem licencji zarządzania nieruchomościami Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, dzięki czemu może oferować swoje usługi.

Zarządzanie nieruchomościami

O zarządzaniu nieruchomościami wiedzą niemal wszystko. Bez problemu potrafią podnieść ich dochodowość, zoptymalizować koszty utrzymania, poprowadzić pełną księgowość, czy zadbać o estetykę nieruchomości. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, swoje usługi kierują zarówno do właścicieli prywatnych posesji, jak i właścicieli nieruchomości komercyjnych oraz wspólnot mieszkaniowych. Ponadto posiadają też uprawnienia Zarządcy Sądowego. A to wszystko potwierdzają uzyskane przez właściciela licencje.
Oferując swoim klientom zarządzanie nieruchomościami, dbają o najwyższy standard świadczonych usług. Zawsze wsłuchują się w ich potrzeby i wychodząc im naprzeciw, oferują pomoc nie tylko w zakresie samego zarządzania, ale też w kwestiach prawnych. Poza tym firma posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz niezwykle komfortowy system radiowego odczytu wodomierzy.
Jeśli więc i Państwo szukają profesjonalnego zarządcy - Administrator Łódź to firma, która bez wątpienia sprosta wymaganiom i oczekiwaniom. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie http://www.administratorlodz.pl/.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 107

Kod: 90-001

Miejscowość: Łódź

http://www.administratorlodz.pl/

E-mail: biuro@administratorlodz.pl

Tel.: 536954123