Katalog firm

Ocular Canada oddział Gdańsk

W salonach optycznych Ocular Canada w Lublinie, Gdańsku lub Rzeszowie czeka na Ciebie szeroka oferta soczewek okularowych, opraw i nie tylko. Znajdziesz tu również soczewki kontaktowe, okulary przeciwsłoneczne i akcesoria optyczne. Możesz ponadto wykonać badania okulistyczne i uzyskać fachową poradę od okulisty lub optyka.

Soczewki

Optyk jest bardzo potrzebnym obecnie zawodem, ze względu na powszechność wad wzroku. Dzięki salonom takim jak ocularcanada.pl możemy tanio i bezpiecznie zakupić sprzęty umożliwiające korektę wzroku.
Lublinianie, którzy zmagają się z różnymi wadami wzroku, mogą dzięki nim sprawnie i opłacalnie otrzymać nowe okulary, przyciąć soczewki i tym podobne. W salony, gdzie można kupić między innymi soczewki Lublin obfituje, jednak warto wybrać najwyższą jakość. Taką, jaką oferuje salon Ocular Canada.
W ofercie tej sieci znajdziemy soczewki okularowe, oprawki, okulary przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe i różne akcesoria optyczne: etui, łańcuszki, nakładki polaryzacyjne, płyny do czyszczenia okularów, lupy oraz ściereczki z mikrofazy. Umożliwia to klientom duży i atrakcyjny wybór, a dodatkową zaletą dokonywania zakupu w ocularcanada.pl jest możliwość otrzymania zniżek oraz ciekawych promocji.
Ocularcanada.pl to sieć sprawdzona, której zaufało już wielu klientów, oraz dla której zdrowie wzroku klientów jest priorytetem.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

http://ocularcanada.pl/

E-mail: oculargdansk@o2.pl

Tel.: 58 761-48-85