Katalog firm

Ocular Canada oddział Gdańsk

W salonach optycznych Ocular Canada w Lublinie, Gdańsku lub Rzeszowie czeka na Ciebie szeroka oferta soczewek okularowych, opraw i nie tylko. Znajdziesz tu również soczewki kontaktowe, okulary przeciwsłoneczne i akcesoria optyczne. Możesz ponadto wykonać badania okulistyczne i uzyskać fachową poradę od okulisty lub optyka.

Badanie wzroku

W naszych salonach każdy znajdzie okulary dla siebie. Ich właściwy dobór jest istotny i przez wzgląd na zdrowie i na wygląd. Pomóc może tu sprawdzony optyk Rzeszów. Nasi optycy znają się na rzeczy. Z ich usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów, którzy polecają nasze salony kolejnym osobom. Jest to dla nas dowód na satysfakcję ludzi, którzy nam zaufali.
Jest to dla nas dodatkowa i bardzo istotna nagroda za naszą pracę. Śledzimy aktualności na rynku okularów oraz mody. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać okulary, które nie tylko poprawią komfort widzenia, ale i będą miały pozytywny wpływ na wygląd każdej konkretnej osoby. do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Uwzględniamy nie tylko dopasowanie okularów do wyglądu, ale i do preferencji i gustu każdej konkretnej osoby.
Klienci mogą tez liczyć u nas na wyroby naprawdę wysokiej jakości, które będą służyły długo i efektywnie. Wciąż czerpiemy z naszego wieloletniego doświadczenia oraz uaktualnianej wiedzy, dzięki czemu jeszcze nigdy nikogo nie zawiedliśmy.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

http://ocularcanada.pl/

E-mail: oculargdansk@o2.pl

Tel.: 58 761-48-85