Katalog firm

Kategorie


Nutura

Nutura ma dla Was najlepszej jakości masło orzechowe. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie możecie dokonać zakupów, jak również do sklepów stacjonarnych. Tylko my Wam oferujemy takie masła, które możecie otrzymać w najróżniejszych opcjach smakowych. Zachęcamy do wypróbowania naszych najlepszych produktów.

Masło z orzechów

Firma Nutura oferuje klientom szeroki wybór maseł orzechowych na każdą okazję. Jest to idealna propozycja zwłaszcza dla rodzin wielodzietnych, ponieważ w maśle gustują przede wszystkim dzieci. Masło orzechowe posiada bardzo przystępną cenę, może ono stanowić dodatkowy składnik zbilansowanej diety każdego człowieka. W maśle orzechowym zawarto jedynie naturalne składniki, nie ma w nim żadnych konserwantów, dlatego w żaden sposób nie zagraża ludzkiemu zdrowiu, a dodatkowo jest bardzo smaczne.
Świetnie nadaje się ono na kanapki, w których gustują nie tylko dzieci i młodzież, ale też osoby dorosłe. Masło orzechowe nie zawiera w sobie soli, ale też oleju i cukru. Jest zdrowe, pozytywnie wpływa na ludzki organizm, dlatego można je spożywać regularnie, zwłaszcza w porze śniadaniowej, aby dodać sobie jeszcze więcej energii i siły.
Masło może być stosowane samodzielnie, ale też jako smaczny dodatek do różnego rodzaju potraw przygotowywanych w zaciszu własnej kuchni oraz deserów. Zasmakuje ono nawet najbardziej wymagającemu smakoszowi. Pełna oferta naszych produktów dostępna jest na stronie https://nutura.pl/.

Kontakt

Ulica: Roślinna 7

Kod: 91-502

Miejscowość: Łódź

https://nutura.pl/

E-mail: biuro@nutura.pl

Tel.: 533-562-900