Katalog firm

Nutura

Nutura ma dla Was najlepszej jakości masło orzechowe. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie możecie dokonać zakupów, jak również do sklepów stacjonarnych. Tylko my Wam oferujemy takie masła, które możecie otrzymać w najróżniejszych opcjach smakowych. Zachęcamy do wypróbowania naszych najlepszych produktów.

Masło orzechowe bez soli i cukru

Strona https://natura.pl/, to doskonałe miejsce do zakupu różnego rodzaju masła orzechowego. Masło orzechowe, to przysmak wielu osób, dla których smak orzeszków ziemnych jest nieodzownym elementem życia. Ze względów zdrowotnych, ale również i smakowych część osób nie może spożywać najczęściej występujących w marketach rodzajów masła orzechowego.
Pojawiająca się w nich sól, nie jest wskazana dla osób chorujących na nadciśnienie i mających schorzenia nerek. Inne masła zawierające cukier z kolei są niewskazane dla osób borykających się z cukrzycą. Bez wątpienia i te osoby niejednokrotnie chciałyby delektować się smakiem orzechów ziemnych na kromce ulubionego pieczywa. Na szczególną uwagę diabetyków i osób z nadciśnieniem zasługuje obecne w ofercie masło orzechowe bez soli i cukru.
Dzięki eliminacji tych dwóch składników, tak często występujących w masłach orzechowych masło orzechowe bez soli i cukru przynosi czysty smak orzeszków ziemnych. Zdrowsze, o oryginalnym smaku, to bez wątpienia atuty masła orzechowego bez dodatków soli i cukru.

Kontakt

Ulica: Roślinna 7

Kod: 91-502

Miejscowość: Łódź

https://nutura.pl/

E-mail: biuro@nutura.pl

Tel.: 533-562-900