Katalog firm

Kategorie


Nutura

Nutura ma dla Was najlepszej jakości masło orzechowe. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie możecie dokonać zakupów, jak również do sklepów stacjonarnych. Tylko my Wam oferujemy takie masła, które możecie otrzymać w najróżniejszych opcjach smakowych. Zachęcamy do wypróbowania naszych najlepszych produktów.

Masło orzechowe

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego internetowego sklepu o nazwie Nutura. Choć póki co jego asortyment jest dość ograniczony, znalazły się w nim wyłącznie fantastyczne i sprawdzone przez nas samych produkty spożywcze. To rozmaite i bardzo interesujące masła orzechowe, które na pewno Państwu również przypadną do gustu.
Proponujemy je bowiem w licznych wersjach i wariantach, które różnią się od siebie między innymi składem. Jedynie dobre masło orzechowe może być wykonane z orzechów włoskich, laskowych, arachidowych czy nawet migdałów. Proponujemy Państwu wszystkie te odmiany i zalecamy spróbować każdej, aby odkryć ich różnorodny smak.
Zakres zastosowań zwykłego masła orzechowego jest naprawdę ogromny. Jeżeli zdecydują się Państwo zakupić u nas ten produkt, będą go mogli Państwo dodawać do licznych potraw - ciast, deserów, lodów, sosów, owsianek, płatków, mięs czy nawet sałatek. Masło orzechowe sprawi, że dania te nabiorą intensywniejszego aromatu i smaku. Staną się też bardziej wartościowe i po prostu zdrowsze.

Kontakt

Ulica: Roślinna 7

Kod: 91-502

Miejscowość: Łódź

https://nutura.pl/

E-mail: biuro@nutura.pl

Tel.: 533-562-900