Katalog firm

Natur House

Chcesz raz na zawsze pozbyć się nadwagi? Zależy Ci nie tylko na tym, aby schudnąć, ale także nauczyć się zasad zdrowego żywienia? Odwiedź Centrum Dietetyczne Naturhouse w Galerii Widzewskiej w Łodzi. Uzyskasz tu fachową poradę, co pomoże Ci odzyskać szczupłą figurę i świetne samopoczucie. Szczegóły na stronie.

Planowanie diet

Doświadczony dietetyk to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą pozbyć się kilku zbędnych kilogramów i poprawić swoją dotychczasową sylwetkę. Leczenie otyłości wcale nie jest zadaniem takim prostym jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka, dlatego też warto skorzystać z profesjonalnej pomocy.
Dzięki naszym poradom i wskazówkom dowiedzą się Państwo, jak pokonać cellulit i zdrowo się odżywiać, aby móc ponownie cieszyć się pełnią życia. Centrum Dietetyczne Naturhouse to doskonała propozycja również dla tych osób, które mogą pochwalić się doskonałą sylwetką, ale chcą zdrowo się odżywiać. Oczyszczanie organizmu z toksyn to najlepszy sposób na to, aby uniknąć wielu niebezpiecznych chorób.
Zapraszamy także do współpracy profesjonalnych sportowców, którzy chcą wzmocnić swój organizm i idealnie przygotować swoje ciało do zawodów. Możemy pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem i wieloma zadowolonymi klientami w Łodzi i pobliskiej okolicy. Fachowe porady dietetyczne tylko w Naturhouse. Więcej informacji dotyczących naszej oferty można znaleźć na stronie internetowej https://naturhouse-polska.pl/adresy-centrow-nh/lodzkie/lodz/centrum-dietetyczne-naturhouse-widzew/.

Kontakt

Ulica: Wujaka 5

Kod: 92-551

Miejscowość: Łódź

https://naturhouse-polska.pl/

E-mail: lodz.widzew@naturhouse-polska.com

Tel.: 42 678-90-33