Katalog firm

Kategorie


Muzzy

Muzzy to firma produkująca piżamy do spania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Mamy dla Was wiele wspaniałych piżam, które możecie nosić zarówno latem, jak również w zimową porę roku. Zapewniamy Was, że wszystkie uszyte są z bardzo przyjaznych i fajnych materiałów. Zachęcamy do zakupów w naszej firmie.

Koszule do karmienia

Na pewno w każdej sytuacji chcesz prezentować się jak najlepiej. Zawsze interesujesz się swoim wyglądem i z tego powodu dbasz nawet o prezencję swoich piżam. Nie jesteś z nich do końca zadowolony? Zastąp je wyjątkowymi, atrakcyjnymi, nowoczesnymi i wygodnymi produktami.
Proponujemy Ci je w naszym internetowym sklepie Muzzy, który posiada sporą ilość produktów dedykowanych i kobietom, i mężczyznom. Sprzedajemy zarówno fantastyczne piżamy, jak i koszule do karmienia, szlafroki, rybaczki czy szorty. Każdy nasz produkt występuje w wielu uniwersalnych i kilku nietypowych rozmiarach. Dbając o potrzeby wszystkich klientów, pobieramy od swoich dostawców odzież utrzymaną w najróżniejszych stylistykach - dziewczęcą i delikatną, męską i swobodną oraz nieco bardziej nowoczesną i oryginalną.
Jeśli będziesz na bieżąco z ofertą naszego sklepu, niejednokrotnie uda Ci się natrafić na wspaniałe promocje. Skorzystaj z nich i ciesz się możliwością pozyskania świetnych rzeczy w wyjątkowo atrakcyjnych cenach!

Kontakt

Ulica: Kombajnowa 3

Kod: 95-030

Miejscowość: Stara Gadka

http://muzzy.pl/

E-mail: marcin.delag@onet.pl

Tel.: