Katalog firm

Kategorie


Medibut

Jeżeli macie prace stojącą, to bardzo ważne jest zadbanie o odpowiednie obuwie dla siebie. Dlatego zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą. Medibut ma dla Was obuwie medyczne na spodach antypoślizgowych, odporne na oleje i tłuszcze roślinne, buty antystatyczne, które odprowadzają ładunki elektryczne do podłoża.

Obuwie profilaktyczne

Przedsiębiorstwo Medibut ma wieloletnie doświadczenie w produkowaniu oraz dystrybucji wysokiej jakości obuwia profilaktycznego oraz medycznego. W szerokim asortymencie firmy można znaleźć obuwie medyczne wykonane na spodach antypoślizgowych, z naturalnej skóry, buty z podeszwami odpornymi na zabrudzenia, takie jak oleje i tłuszcze, a także buty antystatyczne, które świetnie sprawdzają się w szpitalach i innych ośrodkach medycznych.
Występują one w różnych modelach- zarówno jako drewniaki, jak i obuwie profilaktyczne czy obuwie zawodowe. Buty wyróżniają się wyjątkową trwałością, a także starannym wykonaniem. Aby były one wygodne w noszeniu, posiadają regulowaną wkładkę. O ich wysokiej jakości świadczą liczne atesty. Obuwie marki Medibut spełnia bowiem wszystkie europejskie normy.
Na stronie firmy znajduje się katalog bogatej oferty oferowanego przez nią obuwia. Istnieje także możliwość zamówienia jego konkretnego modelu, ponieważ na www.medibut.com.pl działa sklep internetowy. Aby zapewnić jak największą wygodę zakupów, Medibut zadbał o przejrzysty wygląd strony i intuicyjny formularz.

Kontakt

Ulica: Dąbrowskiego 45

Kod: 93-177

Miejscowość: Łódź

http://medibut.com.pl/

E-mail: medibut@medibut.com.pl

Tel.: 42 647-01-99