Katalog firm

Kategorie


Medibut

Jeżeli macie prace stojącą, to bardzo ważne jest zadbanie o odpowiednie obuwie dla siebie. Dlatego zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą. Medibut ma dla Was obuwie medyczne na spodach antypoślizgowych, odporne na oleje i tłuszcze roślinne, buty antystatyczne, które odprowadzają ładunki elektryczne do podłoża.

Obuwie medyczne

Oferujemy wspaniałe obuwie medyczne dla lekarzy, aptekarzy i pielęgniarzy. Modne i trwałe buty medyczne marki MEDIBUT to inwestycja na lata. Wszystkie wyprodukowane przez nas buty wykonane zostały w dbałości nawet o najmniejsze elementy z wysokiej klasy materiałów. Możemy pochwalić się wykwalifikowaną kadrą i najlepszym parkiem maszynowym, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyprodukować obuwie medyczne z najwyższej światowej półki.
Nasza firma od bardzo wielu lat współpracuje z największymi w kraju placówkami służby zdrowia, domami pomocy społecznej oraz ośrodkami opiekuńczymi. Dostarczamy buty medyczne także klientom indywidualnym za pośrednictwem naszego nowego sklepu online. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie z olbrzymim zaangażowaniem, dzięki czemu udało nam się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku.
Zatrudniamy doświadczonych projektantów, którzy przygotowują dla nas bardzo ciekawe i modne wzory obuwia. Dołączcie jeszcze dziś do grona naszych zadowolonych klientów i przekonajcie się sami, że to właśnie nasza firma oferuje najlepsze obuwie medyczne w Polsce.

Kontakt

Ulica: Dąbrowskiego 45

Kod: 93-177

Miejscowość: Łódź

http://medibut.com.pl/

E-mail: medibut@medibut.com.pl

Tel.: 42 647-01-99