Katalog firm

Kategorie


Medibut

Jeżeli macie prace stojącą, to bardzo ważne jest zadbanie o odpowiednie obuwie dla siebie. Dlatego zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą. Medibut ma dla Was obuwie medyczne na spodach antypoślizgowych, odporne na oleje i tłuszcze roślinne, buty antystatyczne, które odprowadzają ładunki elektryczne do podłoża.

Obuwie drewniane

Medibut to firma zajmująca się produkcją atestowanego obuwia zawodowego profilaktycznego. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie w wytwarzaniu obuwia medycznego, przyniosło tej firmie różnorodną gamę wzorów, dzięki czemu są w stanie zaspokoić potrzeby każdego nabywcy z wielu branż gospodarczych. Spośród kontrahentów z nimi współpracującymi wymienić należy przede wszystkim placówki służby zdrowia, domy pomocy społecznej, uzdrowiska, zakłady farmaceutyczne a także hotele, pensjonaty i wiele innych tego typu instytucji.
Wyprodukowane przez Medibut obuwie posiada atesty Instytutu Przemysłu Skórzanego i Centralnego Instytutu Ochrony pracy w Warszawie, dzięki czemu ich wyroby mają gwarancję najwyższej jakości i są w całkowicie bezpieczne dla użytkownika. Wśród butów medycznych o antypoślizgowych spodach, znajdziecie Państwo również obuwie z podeszwami odpornymi na oleje i tłuszcze, buty antystatyczne oraz drewniaki.
Firmowa strona internetowa http://medibut.com.pl/subpage/41, pozwoli zapoznać się z całym asortymentem tego ciągle poszerzającego swą ofertę producenta obuwia zawodowego.

Kontakt

Ulica: Dąbrowskiego 45

Kod: 93-177

Miejscowość: Łódź

http://medibut.com.pl/

E-mail: medibut@medibut.com.pl

Tel.: 42 647-01-99