Katalog firm

Kategorie


Mechanika Jakubowski

Firma Jakubowski Mechanika działa sprawnie i szybko. Realizacja zlecenia jest dopasowana do potrzeb każdego klienta. Firma oferuje m.in. cięcie i wykrawanie na wykrawarce typu punch czy też gięcie blachy. Wykorzystywane narzędzia są dopasowywane do potrzeb każdego klienta. Z nami będziesz zadowolony z wykonanej usługi!

Obróbka metali cnc

Firma Jakubowski Mechanika działa w branży mechanicznej od ponad 40 lat. Jej siedzibą jest miasto Łódź, ale z jej usług korzystają przedsiębiorstwa z całego terenu województwa łódzkiego. Jakubowski Mechanika to ceniony lider w mechanice precyzyjnej. Dla swoich klientów przygotowuje projekty elementów mechanicznych, a następnie zajmuje się ich wykonaniem. Doskonale wyposażony park maszynowy umożliwia sprawną realizację wszelkich zamówień.
Wśród oferowanych usług jest obróbka metali CNC, a także aluminium i wielu innych materiałów. Jakubowski Mechanika jest firmą, która stawia duży nacisk na wysoką jakość wykonania. Jest to jeden z wielu powodów dla których firma ta przetrwała tak długo i wciąż z powodzeniem rozwija swoją działalność. Jej usługi są wycenione tak, że zachęcają do współpracy zarówno firmy większe, jak i te z ograniczonym budżetem.
Jakubowicz Mechanika poważnie podchodzi do każdego zamówienia i realizuje je w wyznaczonym terminie. To firma, która jest gwarancją jakości i profesjonalizmu.

Kontakt

Ulica: Szczecińska 27

Kod: 91-222

Miejscowość: Łódź

www: https://jakubowski-mechanika.pl/

E-mail: biuro@jakubowski-mechanika.pl

Tel.: 790817007


Podobne firmy

TFC Events

Czy można uprawiać hazard, który jest bezpieczny? Jak najbardziej! Wystarczy tylko, że zdecydujecie się na skorzystanie z naszej oferty. TFC oferuje wynajem kasyna. Przy okazji zaprezentujemy Wam, jak...