Katalog firm

Marzanna

Na znajdujące się w okolicach Lublina Siedlisko Folkloru Marzanna składa się nie tylko komfortowy hotel, ale także przestronna restauracja. Kompleks dysponuje salą konferencyjną i monitorowanym parkingiem. Oferuje gościom noclegi we wnętrzach o wystroju ludowym. W restauracji można spróbować dań kuchni staropolskiej.

Noclegi

Czy jest możliwy wypoczynek z dala od wielkomiejskiego zgiełku? Gdzieś, gdzie jest czyste powietrze i przepiękna natura? Oczywiście, że tak! Zapraszamy do Marzanny - hotel Lublin. Wszystkim naszym gościom zapewniamy fantastyczne warunki do wypoczynku. Znajdziecie u nas dużą placówkę, gdzie warto rezerwować wcześniej miejsce, jeżeli znacie dokładny termin przyjazdu. Zadbamy o to, abyście w naszej uroczej miejscowości spędzili naprawdę fantastyczne chwile.
Niedrzwica Kościelna to letniskowa miejscowość, gdzie na pewno odpoczniecie od hałasu i zgiełku. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się siedlisko naszego folkloru, gdzie czeka na was miła i serdeczna atmosfera. Warto nas odwiedzić chociażby na chwilę, w przerwie w podróży. Zjecie u nas również smakowite jedzenie, które przyrządzi nasz szef kuchni.
Będzie to dla Was kulinarna uczta smaków. Marzanna to cudowne miejsce, gdzie cisza spokój oraz świeże powietrze to pewność, że wakacje będą naprawdę wspaniałe. Zapraszamy do skorzystania z gościny w naszym hotelu.

Kontakt

Ulica: Krakowska 111

Kod: 24-222

Miejscowość: Niedrzwica Kościelna

http://www.marzanna.pl/

E-mail: info@marzanna.pl

Tel.: 81 511-69-20


Podobne firmy

Malaga

Malaga to klub, który otwarty jest dla Was przez cały rok. O każdej porze - wiosną, latem, jesienią i zimą, możecie być pewni, że urządzimy dla Was doskonałą imprezę, nawet pod namiotem w plenerze. Ni...

Dwór Artusa

Poszukujecie miejsca na udaną imprezę? To zapraszamy do Dworu Artusa, gdzie urządzicie najróżniejsze i na pewno niezapomniane imprezy okolicznościowe. Już od wielu lat można nas spotkać w tym mieście,...