Katalog firm

Mal-Wod

Niezwykle szybkie i zapewniające wysoką jakość usługi napraw i sprzedaży urządzeń przeznaczonych dla firm komunalnych, wodociągowych i kanalizacyjnych są tym, co wyróżnia przedsiębiorstwo Mal-Wod. Świadczy ono także szkolenia dla operatorów samochodów specjalistycznych w zakresie obsługi i eksploatacji.

Węże do czyszczenia kanalizacji

Nasz firma prowadzi sprzedaż urządzeń oraz części samochodowych dla przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych oraz komunalnych. Oferujemy także naprawy samochodów tychże firm. Zajmujemy się między innymi układami hydraulicznymi, elektrycznymi oraz pneumatycznymi.
Nasza firma jest głównym dystrybutorem producenta kummert, który oferuje systemy do inspekcji kanalizacji, mamy zestawy wózków samojezdnych, a także kamer wpychanych. W ramach naszej działalności zajmujemy się również sprzedażą takich rzeczy jak węże do czyszczenia kanalizacji, dysze, korki pneumatyczne, części do samochodów komunalnych, wodociągowo-kanalizacyjnych. Jesteśmy obecni na rynku od wielu lat, mamy odpowiednie doświadczenie oraz ogromną wiedzę, dlatego możemy zagwarantować Państwu usługi na najwyższym poziomie.
Nasze produkty pochodzą wyłącznie od sprawdzonych przez nas producentów, którzy cieszą się zaufaniem wśród klientów. Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą, możemy doradzić, pomóc w wyborze odpowiedniego rozwiązania.

Kontakt

Ulica: Dobieszków 8JA

Kod: 95-010

Miejscowość: Stryków

http://www.mal-wod.pl/

E-mail: info@mal-wod.pl

Tel.: 502-145-995


Podobne firmy

Saunaland

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia witryny przedstawiającej ofertę polskiego producenta saun i łaźni parowych. Firma Saunaland świadczy profesjonalne usługi z zakresu projektowania, budowy i montażu wsp...