Katalog firm

Kategorie


Mal-Wod

Niezwykle szybkie i zapewniające wysoką jakość usługi napraw i sprzedaży urządzeń przeznaczonych dla firm komunalnych, wodociągowych i kanalizacyjnych są tym, co wyróżnia przedsiębiorstwo Mal-Wod. Świadczy ono także szkolenia dla operatorów samochodów specjalistycznych w zakresie obsługi i eksploatacji.

Monitoring kanalizacji

Wykonujemy monitoring kanalizacji, mamy duże doświadczenie w branży, odpowiednią wiedzę do przeprowadzania takich inspekcji. Zajmujemy się inspekcjami eksploatacyjnymi, jak i odbiorowymi, które polegają na wprowadzeniu do sieci specjalnej kamery, dzięki której można sprawdzić ogólny stan kanalizacji, wykryć ewentualne awarie, nieprawidłowości.
Po wykonaniu badania klient otrzymuje od nas raport graficzno-pisemny, wykresy zagłębień i spadków, szczegółowe dane na temat badanego odcinka. Oprócz tego oferujemy Państwu również części zamienne do samochodów komunalnych oraz wodociągowo-kanalizacyjnych, dysze i węże do czyszczenia kanalizacji, korki pneumatyczne i wiele innych.
W ramach naszej działalności wykonujemy też różnego rodzaju naprawy systemów hydraulicznych, elektrycznych i pneumatycznych samochodów przedsiębiorstw komunalnych i wodociągowo-kanalizacyjnych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy, mamy przystępne ceny, zlecenia wykonujemy sprawnie, profesjonalnie, gwarantujemy fachowe doradztwo.

Kontakt

Ulica: Dobieszków 8JA

Kod: 95-010

Miejscowość: Stryków

http://www.mal-wod.pl/

E-mail: info@mal-wod.pl

Tel.: 502-145-995


Podobne firmy

Saunaland

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia witryny przedstawiającej ofertę polskiego producenta saun i łaźni parowych. Firma Saunaland świadczy profesjonalne usługi z zakresu projektowania, budowy i montażu wsp...