Katalog firm

Mal-Wod

Niezwykle szybkie i zapewniające wysoką jakość usługi napraw i sprzedaży urządzeń przeznaczonych dla firm komunalnych, wodociągowych i kanalizacyjnych są tym, co wyróżnia przedsiębiorstwo Mal-Wod. Świadczy ono także szkolenia dla operatorów samochodów specjalistycznych w zakresie obsługi i eksploatacji.

Dysze do czyszczenia kanalizacji

Jesteśmy firmą w wieloletnim doświadczeniem w branży. Głównym obszarem naszej działalności jest sprzedaż oraz naprawa różnego rodzaju urządzeń stosowanych w przedsiębiorstwach wodociągowo-kanalizacyjnych oraz komunalnych. W naszej ofercie dostępne są między innymi systemy do inspekcji kanalizacji, części do samochodów wodociągowo-kanalizacyjnych, dysza do czyszczenia kanalizacji.
Zajmujemy się również naprawą układów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych w tego typu pojazdach. Posiadamy bardzo obszerną wiedzą, współpracujemy z renomowanym producentami, dlatego możemy zagwarantować wysoką jakość oferowanych usług. Dokładamy starań, aby każdy klient był w pełni zadowolony z naszej pracy, cieszymy się uznaniem, można nam zaufać.
Jeśli byliby Państwo zainteresowani podjęciem współpracy, zachęcam do odwiedzenia naszej strony www, gdzie dostępnych jest więcej szczegółowych informacji. Chętnie służymy radą, potrafimy fachowo doradzić najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy do nawiązania z nami kontaktu.

Kontakt

Ulica: Dobieszków 8JA

Kod: 95-010

Miejscowość: Stryków

http://www.mal-wod.pl/

E-mail: info@mal-wod.pl

Tel.: 502-145-995


Podobne firmy

Saunaland

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia witryny przedstawiającej ofertę polskiego producenta saun i łaźni parowych. Firma Saunaland świadczy profesjonalne usługi z zakresu projektowania, budowy i montażu wsp...