Katalog firm

Kategorie


Malaga

Malaga to klub, który otwarty jest dla Was przez cały rok. O każdej porze - wiosną, latem, jesienią i zimą, możecie być pewni, że urządzimy dla Was doskonałą imprezę, nawet pod namiotem w plenerze. Nie musicie obawiać się zima, ponieważ mamy doskonały system grzewczy oraz wspaniałą klimatyzację. Zapraszamy do Malagi.

Usługi cateringowe

Zastanawiasz się nad tym, gdzie możesz znaleźć catering Łódź, który stanowi odpowiedź na Twoje potrzeby? Odpowiedź jest oferta naszej firmy. Z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że catering nie ma przed nami żadnych tajemnic. Zacznijmy od tego, że możemy się pochwalić doświadczeniem, a doświadczenie jak wiadomo, jest bezcenne.
Poza tym proponowana przez nas pomoc jest bardzo szeroka, w jej skład wchodzi catering dla rodzin (wesela, komunie, chrzciny i urodziny) , firm (obiady, przyjęcia biznesowe, lunche, bankiety, konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne, eventy oraz wigilie firmowe) oraz szkół i przedszkoli. Dobrze od razu dodać, że możemy odpowiedzieć na potrzeby, jeśli chodzi o imprezy plenerowe. Niewątpliwie istotne jest także to, że możemy się pochwalić rozbudowanym zapleczem sprzętowym.
W razie jakichś pytań dotyczących cateringu, odpowiedzi na nie powinny znaleźć się na naszej stronie internetowej. Gdyby jednak stało się inaczej, prosimy o skontaktowanie się z nami, na pewno pomożemy.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida

Restauracje Karczma Bida działają w Opolu, Bogucinie i Bolesławiu. Oferują szeroki wybór smacznych dań tradycyjnej kuchni polskiej. Menu obejmuje aromatyczne potrawy mięsne, wegetariańskie, dietetyczn...