Katalog firm

Malaga

Malaga to klub, który otwarty jest dla Was przez cały rok. O każdej porze - wiosną, latem, jesienią i zimą, możecie być pewni, że urządzimy dla Was doskonałą imprezę, nawet pod namiotem w plenerze. Nie musicie obawiać się zima, ponieważ mamy doskonały system grzewczy oraz wspaniałą klimatyzację. Zapraszamy do Malagi.

Sala weselna

Malaga, to wspaniała sala bankietowa, weselna, konferencyjna. Położona zaledwie 10 km od Łodzi, miasta znanego każdemu Polakowi. Wystarczy spojrzeć na urokliwe wnętrze tego niesamowitego budynku, aby dosłownie w nim się zakochać. Do usług tego lokalu zaliczamy komunie, wesela, studniówki, bale, wigilie, a nawet wszelkie zjazdy firmowe, szumnie zwane integracyjnymi, gdzie niemal zawsze po paru godzinach dochodzi do mordobicia.
Przepiękna sala weselna Łódź kusi swym urokiem. Idealnie pasującym do takiego wydarzenia jak wesele. Każda para może wynająć, odpowiednio wcześniej , ów salę razem z cateringiem i profesjonalną obsługą. Oczywiście wszystkie sprawy związane z wynajmem omawiane są indywidualnie, szybko i sprawnie.
Ważna jest też bliskość dużego miasta. To, że każdy bawiący się gość weselny w każdej chwili może zamówić np. taryfę i szybko wrócić do domu, nie robiąc nikomu krzywdy, lub nie będąc tego wieczoru pośmiewiskiem. Jest też fantastyczna promocyjna zimowa zniżka cenowa, którą warto wykorzystać.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida

Restauracje Karczma Bida działają w Opolu, Bogucinie i Bolesławiu. Oferują szeroki wybór smacznych dań tradycyjnej kuchni polskiej. Menu obejmuje aromatyczne potrawy mięsne, wegetariańskie, dietetyczn...