Katalog firm

Kategorie


Malaga

Malaga to klub, który otwarty jest dla Was przez cały rok. O każdej porze - wiosną, latem, jesienią i zimą, możecie być pewni, że urządzimy dla Was doskonałą imprezę, nawet pod namiotem w plenerze. Nie musicie obawiać się zima, ponieważ mamy doskonały system grzewczy oraz wspaniałą klimatyzację. Zapraszamy do Malagi.

Organizacja konferencji

Nowoczesne sale konferencyjne Łódź to doskonały wybór nie tylko dla dużych firm korporacyjnych, ale również dla stosunkowo niewielkich przedsiębiorstw, które chcą zorganizować profesjonalną konferencję. Imprezy firmowe w ostatnim czasie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego też warto jak najszybciej zapoznać się z naszą ofertą.
Stawiamy na wysoką jakość usług, dlatego też oddajemy Państwu perfekcyjne miejsce do zorganizowania spotkań biznesowych. Pomożemy Państwu zorganizować udany event nie tylko w sali, ale również w plenerze. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem, dzięki czemu udało nam się wypracować wysoką pozycję na rynku i zdobyć wielu stałych klientów.
Zapewniamy smaczny catering, oświetlenie, dekoracje i profesjonalne nagłośnienie, dzięki którym każda konferencje będzie stać na wysokim poziomie. Posiadamy najlepszy sprzęt multimedialny, dzięki któremu mogą Państwo przeprowadzić w komfortowych warunkach swoje prezentacje. Najlepsze sale konferencyjne Łódź teraz do Państwa dyspozycji.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida

Restauracje Karczma Bida działają w Opolu, Bogucinie i Bolesławiu. Oferują szeroki wybór smacznych dań tradycyjnej kuchni polskiej. Menu obejmuje aromatyczne potrawy mięsne, wegetariańskie, dietetyczn...