Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Ofertę naszej firmy kierujemy do osób zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami z obszaru inżynierii elektrycznej. Fachowcy z Intprojekt mają wiedzę i doświadczenie, dzięki którym projektują dla Państwa automatykę przemysłową. Specjalizujemy się też w systemach wizyjnych i programowaniu urządzeń. Po szczegóły zapraszamy na stronę!

Systemy sterowania maszyn

Jeżeli interesuje Państwa najlepszy na rynku system sterowania maszyn w rozsądnej cenie, to jeszcze dziś dołączcie do grona naszych zadowolonych klientów i dokładnie zapoznajcie się z naszą ofertą sprzedażową. Jako jedna z niewielu firm w Polsce oferujemy nowoczesny systemy sterowania maszyn oparty o sterowniki PLC, które w swojej klasie nie mają sobie równych.
Wykonujemy niezawodne systemy sterowania maszyn nie tylko dla urządzeń prototypowych, ale również dla urządzeń powtarzalnych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem, dlatego też udało nam się wypracować wysoką pozycję na rynku. Automatyka przemysłowa to nasza wielka pasja, którą zawsze staramy się podzielić z naszymi klientami.
Przy naszych projektach zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo, które odgrywa bardzo ważną rolę. Nasze systemy charakteryzują się energooszczędnością, przejrzystością i wysokim komfortem sterowania. Intprojekt to rzetelna i godna polecenia firma, która nigdy Państwa nie zawiedzie.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468