Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Ofertę naszej firmy kierujemy do osób zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami z obszaru inżynierii elektrycznej. Fachowcy z Intprojekt mają wiedzę i doświadczenie, dzięki którym projektują dla Państwa automatykę przemysłową. Specjalizujemy się też w systemach wizyjnych i programowaniu urządzeń. Po szczegóły zapraszamy na stronę!

Sterowniki PLC

Intprojekt to firma, która z pasją oddaje się profesjonalnemu projektowaniu automatyki przemysłowej. Od wielu lat zajmuje się rzeczami takimi jak programowanie sterowników PLC oraz pomiarami elektrycznymi, prefabrykacją rozdzielnic, projektami elektrycznymi, systemami sterowania maszyn, czy też systemami wizyjnymi.
Intprojekt to gwarancja wysokiej jakości usług, a to dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu zdobytemu podczas długiej pracy w branży.
Firma stawia na nowoczesność - innowacyjne podejście do automatyki przemysłowej pozwala korzystać z najnowszych osiągnięć technologicznych, zapewniając jednocześnie zadowolenie klientów.
Wykonywanie prac związanych z programowaniem, projektowaniem, prefabrykacją szaf, czy też kontrolą produkcji to zadania, których Intprojekt z chęcią się podejmie. Profesjonalizm, który cechuje firmę gwarantuje sprawne przeprowadzenie usług. Intprojekt dokona indywidualnej wyceny projeku, dobierze odpowiednie komponenty, stworzy zamówiony system i udzieli fachowych porad. Intprojekt to z pewnością lider w swojej w branży, czego dowodem mogą być setki zadowolonych klientów. Więcej informacji na temat usługi programowania sterowników PLC można znaleźć na naszej stronie http://intprojekt.com.pl/oferta/programowanie/sterownikow-plc/.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468