Katalog firm

Intprojekt

Ofertę naszej firmy kierujemy do osób zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami z obszaru inżynierii elektrycznej. Fachowcy z Intprojekt mają wiedzę i doświadczenie, dzięki którym projektują dla Państwa automatykę przemysłową. Specjalizujemy się też w systemach wizyjnych i programowaniu urządzeń. Po szczegóły zapraszamy na stronę!

Automatyka przemysłowa

Niewiele działów inżynierii rozwija się w tak szybkim tempie, jak automatyka przemysłowa. Dlatego też każda firma, która specjalizuje się w tej dziedzinie musi charakteryzować się pełnym profesjonalizmem. Firmą taką na pewno jest firma INTPROJEKT, która od lat działa w Polsce i może pochwalić się długą listą zadowolonych klientów.
Kluczem do sukcesu tej firmy jest zatrudnianie pracowników, którzy poza wymaganymi kwalifikacjami posiadają też wiele zapału do pracy oraz dużo kreatywności, niezbędnej do radzenia sobie z nowymi wyzwaniami. Jednocześnie ich głód wiedzy sprawia, że nieustannie odnawiają posiadaną wiedzę, tym samym zapewniając, że każdy klient może liczyć na to, że ich projekt będzie zrealizowany w innowacyjny sposób.
Firma INTPROJEKT posiada niezwykle szeroką ofertę, dzięki czemu może spełnić wymagania różnych klientów. Wszystkie zlecenia są traktowane indywidualnie, dzięki czemu można uzyskać jak najlepsze rezultaty. Sprawia to, że firma INTPROJEKT to gwarancja profesjonalizmu.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468