Katalog firm

Kategorie


Centrum psychoterapii Harmonia

Kiedy warto skorzystać z usług doświadczonego psychoterapeuty? Oczywiście zawsze gdy zachodzi taka potrzeba, już niejednokrotnie okazało się, iż odpowiednia terapia to gwarancja sukcesu w leczeniu nerwicy, depresji a nawet walce z uzależnieniami. Dlatego mamy nadzieję, iż zgłoszą się państwo do nas w sytuacji gdy potrzebna będzie pomoc psychoterapeuty.

Terapia DDA

Nie brakuje osób, które wychowywały się i dorastały wśród alkoholu, zwłaszcza ich rodzice czy środowisko miało z nim nie lada problem, a my przez to nie umiemy odnaleźć się w dorosłym życiu. Dla wszystkich ludzi, jacy zmagają się z przykrymi doświadczeniami, przeżyciami czy wspomnieniami ciekawą opcją jest terapia DDA we Wrocławiu, która już niejeden raz pomogła w wyjściu na prostą.
Zwłaszcza uświadomieniu sobie, iż nie musimy przejmować się przeszłością, a co najważniejsze terapia DDA ma nam pomóc w normalnym życiu czy funkcjonowaniu. Warto zatem terapię indywidualną i grupową, spojrzeć przez pryzmat tego co umożliwia, a tym samym kiedy jej zastosowanie ma sens. Pewnie, iż nasze centrum psychoterapii doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważna jest terapia DDA we Wrocławiu, którą już niejednokrotnie organizowaliśmy a nawet przeprowadziliśmy dla wszystkich osób które jej najzwyczajniej potrzebowały.
Jeżeli zatem tego typu metoda czy technika w niewielkim stopniu wzbudziła nasze zainteresowanie, ewentualnie doskonale trafia w nasze oczekiwania to dobrym rozwiązaniem jest czym prędzej skorzystać z możliwości jakie oferuje lub też wcześniejsze zapoznanie się z nią na naszej stronie http://harmonia-terapia.pl/terapia-dda.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik jest działającą w branży psychoterapii i psychologii kobietą, która swoje usługi kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i par, które zmagają się obecnie z jakimikolwiek problemami...