Katalog firm

Kategorie


Centrum psychoterapii Harmonia

Kiedy warto skorzystać z usług doświadczonego psychoterapeuty? Oczywiście zawsze gdy zachodzi taka potrzeba, już niejednokrotnie okazało się, iż odpowiednia terapia to gwarancja sukcesu w leczeniu nerwicy, depresji a nawet walce z uzależnieniami. Dlatego mamy nadzieję, iż zgłoszą się państwo do nas w sytuacji gdy potrzebna będzie pomoc psychoterapeuty.

Leczenie hazardu

Już od dawna, uzależnienie od hazardu jest problemem z jakim zmaga się dużo ludzi, którzy zatracili się w możliwości wygrania ogromnych pieniędzy, najczęściej co oczywiste je tracąc. Z tego też powodu, leczenie hazardu Wrocław jest czymś o czym mówi się coraz więcej, zresztą jak najbardziej słusznie, w końcu bądź co bądź pomaga zrozumieć przede wszystkim wagę samego problemu.
Oczywiście jeżeli chodzi o wspomniane leczenie hazardu we Wrocławiu, to zazwyczaj nawiązuje się do potrzeby skorzystania z możliwości które generuje terapia. Pewnie, że dla niektórych zaskoczeniem może być fakt, iż doświadczony oraz wykwalifikowany psychoterapeuta może nam pomóc gdy idzie o leczenie hazardu we Wrocławiu, a tym samym wskazać najbardziej optymalne w tym aspekcie rozwiązania.
Dlatego jeżeli uważamy, iż utraciliśmy kontrolę nad hazardem a stał się on już dla nas problemem z jakim przyszło nam się zmierzyć, to zgłoszenie się do naszego centrum psychoterapii niech będzie odpowiednim krokiem by spróbować zrozumieć a następnie rozwiązać taki problem.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Depresja, autyzm lub nerwica i wiele innych chorób jakie dotykają nie tylko osoby dorosłe ale również dzieci, zakłada potrzebę wykorzystania możliwości psychoterapii. Instytut Terapii Poznawczo-Behawi...

Ewa Czernik

Ewa Czernik jest działającą w branży psychoterapii i psychologii kobietą, która swoje usługi kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i par, które zmagają się obecnie z jakimikolwiek problemami...