Katalog firm

H3Projekt

Dobrze dobrane meble i dodatki, które tworzą spójną całość - marzycie o takich wnętrzach? Jeżeli tak, a macie problem z zaprojektowaniem wszystkiego, to H3Projekt Wam w tym pomoże. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, którzy marzą o cudownym miejscu, gdzie będzie panował wspaniały klimat. Zapraszamy!

Aranżacja wnętrz

Kompleksowe projektowanie i aranżacja wnętrz - oto specjalizacja naszego biura, które bardzo chętnie zaprasza do współpracy klientów indywidualnych oraz firmy i instytucje. Nasza siedziba znajduje się w Olsztynie, jednak wykonujemy najróżniejsze realizacje również w innych miastach, również tych położonych daleko od naszego miasta.
Warto zadbać o profesjonalny wygląd swojej firmy, dzięki czemu będziecie lepiej postrzegani w oczach swoich klientów. Umiejętne dobranie wszystkich dodatków powoduje, że cała kompozycja, cały wystój wnętrz wygląda bardziej profesjonalne, estetyczniej i schludniej, a to powoduje, że zyskujecie w oczach swoich klientów. Dlatego podczas zakładania siedziby zapraszamy do współpracy z H3Projekt - ludźmi, którzy z wielkim zaangażowaniem podchodzą do każdego zlecenia i zadania.
Wszystkim naszym klientom oferujemy bardzo niskie i atrakcyjne ceny. Zachęcamy do spotkania z naszymi pracownikami, dzięki czemu będziemy mogli poznać Wasze oczekiwania. Ewentualnie zapraszamy na naszą stronę https://h3projekt.pl/, gdzie zawarte zostało portfolio naszych prac. Będzie nam miło Was poznać.

Kontakt

Ulica: Wilczyńskiego 25d/25

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

https://h3projekt.pl/

E-mail: biuro@h3projekt.pl

Tel.: 666-373-808


Podobne firmy

Studio Firanowe

Mające swoją siedzibę w Olsztynie Studio Firanowe posiada wieloletnie doświadczenie w aranżacji okien. Świadczy usługi nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także dla przedsiębiorców. Oferuje pro...