Katalog firm

Kategorie


Foto24.com.pl

Zapraszamy na Foto24.com.pl, gdzie znaleźć możecie naszą wyjątkową ofertę. Jeżeli szukacie fotografa, który wykona Wam jedyne zdjęcia ślubne, będące pamiątką na całe życie, to śmiało zapraszamy do nas. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Warto nam zaufać, jeżeli zależy Wam na wyjątkowych zdjęciach.

Fotobudka

Nasza pamięć jest zawodna i mimo największych chęci czas zabiera nam część wspomnień z nawet najszczęśliwszych i najbardziej godnych zapamiętania dni. Dlatego fotografie i filmy z doniosłych i ważnych wydarzeń to wciąż najpopularniejsza pamiątka, na jaką się decydujemy. Zawód fotografa czy kamerzysty cieszy się dużą popularnością, gdyż wciąż nie brakuje dla nich zleceń.
Świetnym dopełnieniem do profesjonalnie wykonanych zdjęć z uroczystości jest fotobudka na wesele Łódź. Sprzęt ten możemy wynająć na określony czas wraz z akcesoriami urozmaicającymi zdjęcia. Zwykle są to zabawne dodatki, tabliczki z napisami, peruki czy kapelusze, które dają mnóstwo radości użytkownikom i sprawiają, że zdjęcia są unikatowe, niewymuszone, kreatywne i sprawiają przyjemność.
Fotobudkę można wynająć na każdą okazję. Najczęściej można spotkać tego typu urządzenia na weselach, a wykonane w niej zdjęcia chętnie wykorzystuje się w księgach pamiątkowych z życzeniami od gości. Budka z pewnością będzie też świetną rozrywką na przyjęciach dla dzieci czy imprezach integracyjnych dla pracowników firm. Wspólne zdjęcie w luźnej i wesołej atmosferze jest zdecydowanie milszą pamiątką niż choćby najpiękniejsze, pozowane sesje.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Zapraszamy Was do udziału w rodzinnych sesjach fotograficznych. Zachęcamy wszystkich Rodziców do wzięcia udziału w sesji noworodkowej, urodzinowej, komunijnej, z chrztu świętego. Organizujemy również...