Katalog firm

Kategorie


Foto24.com.pl

Zapraszamy na Foto24.com.pl, gdzie znaleźć możecie naszą wyjątkową ofertę. Jeżeli szukacie fotografa, który wykona Wam jedyne zdjęcia ślubne, będące pamiątką na całe życie, to śmiało zapraszamy do nas. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Warto nam zaufać, jeżeli zależy Wam na wyjątkowych zdjęciach.

Filmowanie

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. W ferworze przygotowań nie do końca jesteśmy świadomi tego, co dookoła nas się dzieje. Warto więc zadbać o to, aby odpowiednie osoby utrwaliły ten dzień dla nas, aby po tym, kiedy opadną już emocje, móc wszystko na nowo sobie przypomnieć.
Jeżeli potrzebne są Wam osoby, które w tym wyjątkowym dla Was dniu zadbają o wykonanie zdjęć, jak również o wideokamerowanie Łódź, to zwróćcie się do nas. Jako fotograf ślubny jesteśmy w stanie zapewnić Wam kompleksowe usługi w bardzo atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę, gdzie możecie obejrzeć nasze przykładowe realizacje. Warto również umówić się na spotkanie, które do niczego Was nie zobowiązuje. Wy opowiecie nam o swoich potrzebach, a my opowiemy Wam o naszych metodach pracy.
Damy Wam czas na to, abyście mogli przemyśleć naszą ofertę. Mamy nadzieję, że sprostamy Waszym oczekiwaniom. Z wielką dbałością podchodzimy do realizacji każdego zamówienia, ponieważ nasi klienci są dla nas najważniejsi.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Zapraszamy Was do udziału w rodzinnych sesjach fotograficznych. Zachęcamy wszystkich Rodziców do wzięcia udziału w sesji noworodkowej, urodzinowej, komunijnej, z chrztu świętego. Organizujemy również...