Katalog firm

For You

For You to sklep, gdzie znajdziecie czapki dla wszystkich dzieci na każdą porę roku. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że niezależnie od pory roku, głowy naszych pociech powinny być doskonale chronione. Oferujemy Wam czapki w najróżniejszych wzorach i kolorach. Mamy nadzieje, że nasza oferta znajdzie Wasze uznanie.

Czapki dziecięce

For You jest klasycznym przykładem firmy rodzinnej, utworzonej już w 1976 roku. Od kilkudziesięciu lat marka ta zajmuje się produkcją różnorodnych okryć głowy. Produkty dedykowane są dzieciom i niemowlakom. Należą do nich przede wszystkim czapki dziecięce, choć w ofercie firmy można także znaleźć fantastyczne szaliki, chustki oraz rękawiczki. Dodatki tego rodzaju idealnie sprawdzają się podczas wiosny, jesieni, zimy czy nawet lata. Chronią dziecięce główki przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, jednocześnie zdobiąc ich codzienne stroje.
Czapki dziecięce oraz inne produkty marki For You wykazują się fantastycznym i niepowtarzalnym wzornictwem. Każdy artykuły projektowany jest przez samą firmę, która dba o to, aby wyróżniał się on na tle podobnych do niego dodatków. Kolorowe tkaniny i fantastyczne motywy to jednak nie wszystko.
Produkty For You wykonuje się wyłącznie z bezpiecznych materiałów - przede wszystkim z dzianiny bawełnianej. Posiada ona wszelkie atesty potwierdzające jej najwyższą jakość.

Kontakt

Ulica: Al. Roździeńskiego 90

Kod: 40-203

Miejscowość: Katowice

http://foryou.katowice.pl/

E-mail: foryou@foryou.katowice.pl

Tel.: 32 258-97-56