Katalog firm

Kategorie


Ewa Czernik

Ewa Czernik jest działającą w branży psychoterapii i psychologii kobietą, która swoje usługi kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i par, które zmagają się obecnie z jakimikolwiek problemami. Jej bogate doświadczenie sprawia, że jest w stanie pomóc - niezależnie od tego, jak skomplikowana by nie była ich sytuacja.

Psychoterapia

Potrzebujesz pomocy psychologa, ale mnogość gabinetów terapeutycznych nie ułatwia Ci wyboru tego najlepszego? Nie wiesz, do kogo rzeczywiście powinieneś się udać, aby Twoja psychoterapia okazała się skuteczna? Zawitaj zatem do gabinetu psychologa Ewy Czernik, której niesamowite doświadczenie na pewno wywrze na Tobie ogromne wrażenie.
Ewa Czernik, jak sama mówi, uwielbia pracować z ludźmi i z przyjemnością ich wysłuchuje, aby następnie im pomagań. Zawsze stara się znajdować najlepsze rozwiązania i w taki sposób przeprowadza swoje terapie, by były one dla pacjentów komfortowe i zapewniały im poczucie bezpieczeństwa. Dzięki niej odnajdziesz swoje najlepsze cechy, nauczysz się doceniać własne umiejętności i zauważysz, że jesteś w stanie zrobić naprawdę wiele.
Odkryjesz moc pozytywnego myślenia, które od tej pory już zawsze będzie kierować Twoim życiem. Już kilka sesji z profesjonalnym terapeutą może Ci zapewnić fantastyczne efekty. Będziesz je doceniać na każdym kroku, do końca swoich dni. Zacznij od teraz odwiedzając moją stronę http://ewaczernik.pl/.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Depresja, autyzm lub nerwica i wiele innych chorób jakie dotykają nie tylko osoby dorosłe ale również dzieci, zakłada potrzebę wykorzystania możliwości psychoterapii. Instytut Terapii Poznawczo-Behawi...