Katalog firm

Kategorie


Ewa Czernik

Ewa Czernik jest działającą w branży psychoterapii i psychologii kobietą, która swoje usługi kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i par, które zmagają się obecnie z jakimikolwiek problemami. Jej bogate doświadczenie sprawia, że jest w stanie pomóc - niezależnie od tego, jak skomplikowana by nie była ich sytuacja.

Leczenie depresji

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób ma problemy z depresją, dlatego też warto skorzystać z fachowej pomocy profesjonalnej psychoterapii. Niestety depresja jest jedną z tych chorób, z którą bardzo trudno poradzić sobie samodzielnie. Dzięki specjalistycznej współpracy z psychoterapeutom będzie można rozwiązać wszystkie swojej problemy i ponownie cieszyć się życiem.
Depresja wbrew pozorom to bardzo niebezpieczna choroba, która może doprowadzić nawet do myśli samobójczych, dlatego też warto jak najszybciej skontaktować się z nami i skorzystać z naszych terapii. Oferujemy bardzo skuteczne leczenie depresji Łódź. Nasze terapie przynoszą satysfakcjonujące efekty nie tyko w długim, ale również krótkim okresie. Dzięki pozytywnemu spojrzeniu na świata, będą mogli Państwo poprawić swoje życie zawodowe i towarzyskie.
Odwiedźcie jeszcze dziś nasz gabinet psychoterapeutyczny i zapiszcie się na terapie. Pomogliśmy wyjść z depresji wielu naszym zadowolonym pacjentom i teraz bardzo chętnie pomożemy również i Państwu.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Depresja, autyzm lub nerwica i wiele innych chorób jakie dotykają nie tylko osoby dorosłe ale również dzieci, zakłada potrzebę wykorzystania możliwości psychoterapii. Instytut Terapii Poznawczo-Behawi...