Katalog firm

Kategorie


Dwór Artusa

Poszukujecie miejsca na udaną imprezę? To zapraszamy do Dworu Artusa, gdzie urządzicie najróżniejsze i na pewno niezapomniane imprezy okolicznościowe. Już od wielu lat można nas spotkać w tym mieście, gdzie zawsze zapewniamy wspaniałą atmosferę oraz smakowite jedzenie. Dwór Artusa zaprasza do odwiedzin.

Sala weselna

Jeśli szukasz miejsca na organizację wyjątkowego przyjęcia, wybierz niepowtarzalny Dwór Artusa zlokalizowany w łodzi. Od centrum dzieli go zaledwie kilkanaście minut, jednak w klimatycznych wnętrzach i pięknym ogrodzie można odpocząć od zgiełku miasta. Piękny wystrój, smaczne jedzenie i gwarancja dobrej zabawy sprawią, że każde organizowane w Dworze Artusa przyjęcie będzie niezapomniane!
Dwór Artusa to miejsce idealne na organizację przyjęcia. Nietypowy wygląd dworu wyposażonego w baszty i blanki wraz z dworskim wystrojem wnętrza sprawia, że zaproszeni goście mogą przenieść się w czasie. Wesele organizowane w dworze Artusa będzie wspaniałym przeżyciem, które Młoda Para i ich goście zapamiętają na długo!
Proponujemy państwu klimatyczne, nastrojowe wnętrza o łącznej powierzchni 1300 m2, piękny ogród z fontanną oraz apartamenty zlokalizowane w basztach naszego dworu. Oferujemy państwu również organizację przyjęcia weselnego, poprzedzonego ślubem plenerowym na terenie naszego ogrodu lub w Sali Lustrzanej dworu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą organizacji wesel na stronie https://www.dwor-artusa.pl/!

Kontakt

Ulica: Przyjazna 20

Kod: 92-403

Miejscowość: Łódź

https://www.dwor-artusa.pl/

E-mail: biuro@ccss.pl

Tel.: 606-704-205


Podobne firmy

Marzanna

Na znajdujące się w okolicach Lublina Siedlisko Folkloru Marzanna składa się nie tylko komfortowy hotel, ale także przestronna restauracja. Kompleks dysponuje salą konferencyjną i monitorowanym parkin...

Malaga

Malaga to klub, który otwarty jest dla Was przez cały rok. O każdej porze - wiosną, latem, jesienią i zimą, możecie być pewni, że urządzimy dla Was doskonałą imprezę, nawet pod namiotem w plenerze. Ni...