Katalog firm

Dorin

Dorin to salon sukni ślubnych w Łodzi, gdzie na pewno uda Wam się znaleźć tą jedyną i wymarzoną sukienkę na ten najważniejszy dzień w Waszym życiu. Zapraszamy wszystkie przyszłe Panny Młode do odwiedzin, dzięki czemu przekonacie się, że mamy najróżniejsze kreacje czyniące ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym.

Suknie ślubne

Dzień ślubu to wyjątkowa chwila w życiu kobiety. Każda Panna Młoda chce wyglądać zjawiskowo, bo przede wszystkim na niej skupia się uwaga zaproszonych na uroczystość gości weselnych. Salon sukien ślubnych La Blanche proponuje Państwu kolekcję sukien, które wyróżnia: nowoczesne wzornictwo, kreatywne podejście do mody ślubnej i elegancja.
Wychodzimy naprzeciw wymagającym oczekiwaniom naszych Klientek. Proponujemy bogaty wybór sukien, które odpowiadają najnowszym trendom mody ślubnej, szyjemy suknie realizując indywidualne marzenie każdej Panny Młodej, oferta obejmuje również możliwość wypożyczenia sukni w atrakcyjnej cenie. Służymy wsparciem i profesjonalną pomocą przy wyborze dodatków. Można u nas skompletować cały strój - od welonu i gustownych stroików, po buty.
Na szczególną uwagę zasługuje dyskretna, wykwintna biżuteria. Zapewniamy wysoką jakość naszych usług. Wyjątkowe suknie ślubne Łódź - tegoroczna kolekcja w przedziale cenowym od 1800 PLN do 2500 PLN. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu!

Kontakt

Ulica: Jaracza 1

Kod: 90-264

Miejscowość: Łódź

http://suknie-slubne-dorin.pl/

E-mail: biuro@suknie-slubne-dorin.pl

Tel.: 508-800-722


Podobne firmy

La Toya

Prężnie rozwijająca się firma La Toya posiada w swojej ofercie ubrania przeznaczone dla każdej kobiety. Są to między innymi sukienki na każdą okazję, spodnie, bluzki oraz nakrycia wierzchnie o bardzo...