Katalog firm

DJ Tomasz Cichocki

DJ na wesele to moja specjalizacja od 2007 roku. Jednak w branży działam już od wielu lat. Zapraszam do współpracy, a zadbam nie tylko o doskonałą oprawę muzyczną, ale również o zabawy, konkursy. Na pewno żaden z Waszych gości nie będzie się nudził na zabawie, którą ja będę prowadził. Zachęcam do umówienia się ze mną na spotkanie.

Oprawa muzyczna wesel

Od zawsze doskonale odnajdywałem się w obecności muzyki. Swoje pierwsze lata z muzyką to były niezapomniane kasety oraz magnetofony. W dzisiejszych czasach ten sprzęt został zastąpiony przez o wiele nowsze i lepsze urządzenia. Ja jednak pozostałem i nadal bardzo chętnie zajmuje się graniem muzyki na najróżniejszych imprezach.
Zachęcam Was do umówienia się ze mną na spotkanie, abyście mogli mnie poznać oraz żebym ja mógł poznać Wasze oczekiwania. Jako DJ Łódź zawsze dostosowuje się do potrzeb moich klientów, ponieważ chcę, żebyście byli ze mnie jak najbardziej zadowoleni. Zajmuje się prowadzeniem imprez rodzinnych, w tym dużej mierze wesel. Posiadam własny sprzęt, który uatrakcyjni Waszą imprezę. Mam nowoczesne oświetlenie, lasery, dymy.
Mam również bardzo zabawną osobowość, dzięki której jestem również wspaniałym konferansjerem. Nawiązuje również współpracę z klientami biznesowymi, ponieważ zajmuje się również prowadzeniem najróżniejszych spotkań biznesowych oraz firmowych. Mam na imię Tomasz i zapraszam!

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://dobradyskoteka.pl/

E-mail: tomasz@dobradyskoteka.pl

Tel.: 605-577-166


Podobne firmy

TFC Events

Czy można uprawiać hazard, który jest bezpieczny? Jak najbardziej! Wystarczy tylko, że zdecydujecie się na skorzystanie z naszej oferty. TFC oferuje wynajem kasyna. Przy okazji zaprezentujemy Wam, jak...