Katalog firm

Kategorie


Conect

Szukasz pomocy związanej z transportem? W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest pomoc oferowana przez Conect! Mowa o firmie, która zajmuje się transportem krajowym oraz międzynarodowym (konkretnie jest to transport lekki). Szczegółowe informacje na temat działalności podaliśmy na swojej stronie internetowej.

Usługi spedycyjne

Podstawą działalności przedsiębiorstwa Conect jest profesjonalny transport oraz spedycja na busa. Kilkanaście lat funkcjonowania w branży spedycyjnej sprawiło, że zdobiliśmy nie tylko szeroką wiedzę, ale również bogate doświadczenie. Podejmujemy się nawet najbardziej złożonych zleceń, gdyż nie straszne nam nowe wyzwania.
Jesteśmy wyspecjalizowanym i wykwalifikowanym zespołem. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny, tak aby poznać wszystkie jego potrzeby i wymagania. Proponujemy konkurencyjne stawki oraz dogodne formy współpracy. Nie mamy problemów z terminowym uiszczaniem należności. Zależy nam na interesach osób, które zdecydowały się na skorzystanie z naszych usług. Znamy sprawdzone rozwiązania, które są gwarancją bezpieczeństwa, ekonomiczności i komfortu.
Specjalizujmy się w fachowym prowadzeniu busów po całej Europie. Nasz transport krajowy i międzynarodowy obejmuje m.in. plandeki, lodówki, windy, lawety, przeprowadzki, a także wiele więcej. Służymy kompleksowym wsparciem na każdym etapie współpracy.

Kontakt

Ulica: Towarowa 2/406

Kod: 10-417

Miejscowość: Olsztyn

http://conectspedycja.pl/

E-mail: rad@onet.eu

Tel.: 508-300-539