Katalog firm

Centrum Nieruchomości

Chcesz sprzedać lub kupić mieszkanie w Łodzi? Aby mieć pewność co do bezpieczeństwa transakcji, skorzystaj z pomocy Centrum Nieruchomości. To doświadczony pośrednik, który udzieli Ci fachowej porady i zapewni kompleksową obsługę. Biuro dysponuje szeroką ofertą mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

Wynajem mieszkań

Twoim problemem jest znalezienie odpowiedniej nieruchomości w Łodzi? W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak zapoznać się z naszą ofertą! Być może wydaje Ci się, że takich ofert, jakie ma nasza firma jest wiele, ale to nieprawda.
Zacznijmy od tego, że nasze Centrum Nieruchomości powstało w 2007 roku. Fakt ten sprawia, że możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem, które przekłada się na oferowanie profesjonalnej oraz kompleksowej obsługi. Dobrze też podkreślić, że zapewniamy fachowe porady, które można uznać za niezbędne do zrealizowania korzystnych transakcji. Poza tym wszyscy klienci mogą liczyć na indywidualne traktowanie, co przekłada się na to, że Ci, którzy nam zaufali, chętnie zrobią to ponownie. Co do oferty, jesteśmy przygotowani na zróżnicowane oczekiwania, jeżeli chodzi o nieruchomości Łódź. Można powiedzieć, że to dowód na to, iż zależy nam odpowiadać na różne potrzeby.
W razie jakichś pytań związanych z działalnością, zachęcamy do skontaktowania się z nami, na pewno pomożemy.

Kontakt

Ulica: Zachodnia 70

Kod: 90-403

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumnieruchomosci.com.pl/

E-mail: biuro@centrumnieruchomosci.com.pl

Tel.: 609-623-106