Katalog firm

Kategorie


Business Centre

Nasze Cenrtum Biurowe znajduje się w samym centrum Łodzi. Nowocześnie zaprojektowane Business Centre pozwoliło nam stworzyć wyjątkowe lokale dla wszystkich przedsiębiorców, którym zależy na tym, żeby odnieść sukces. Idealna lokalizacja i nowoczesne rozwiązania sprawiają, że nasze lokale biurowe są prestiżowe.

Lokale użytkowe

Prowadzisz firmę i szukasz odpowiedniego lokalu użytkowego, który znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji? Zależy Tobie na wynajęciu takiego biura, które będzie świadczyło o prestiżu Twojej działalności i do którego każdy z łatwością trafi? Chcesz, żeby lokal stał się wizytówką Twojej firmy? Jeżeli tak, to nasza oferta jest przygotowana właśnie dla takich przedsiębiorców jak Ty. Nasze lokale użytkowe do wynajęcia powstały z myślą o tych, którzy chcą osiągnąć sukces.
Umożliwiamy naszym klientom wybór lokali użytkowych. W ofercie posiadamy zarówno niewielkie biura, jak i duże powierzchnie. U nas z całą pewnością znajdziesz idealne miejsce dla Twojej firmy. Możesz wybrać lokal już umeblowany zgodnie z zasadami ergonomii w miejscu pracy. Możesz też umeblować biuro wedle własnego uznania. Wybór należy do Ciebie.
Oferowane przez nas lokale użytkowe znajdują się w samym centrum Łodzi i charakteryzują się wysokim standardem i nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, a ich wygląd możesz sprawdzić na stronie https://pracownia1113.com/. W takim biurze będzie się pracować komfortowo!

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 426406155


Podobne firmy

Zarządca Piotr Michalski

Nasza firma zapewnia kompleksowe zarządzanie nieruchomością w niskiej cenie. Piotr Michalski to zarządca nieruchomości, który cieszy się zaufaniem wielu osób. Jest on posiadaczem licencji zarządzania...