Katalog firm

Business Centre

Nasze Cenrtum Biurowe znajduje się w samym centrum Łodzi. Nowocześnie zaprojektowane Business Centre pozwoliło nam stworzyć wyjątkowe lokale dla wszystkich przedsiębiorców, którym zależy na tym, żeby odnieść sukces. Idealna lokalizacja i nowoczesne rozwiązania sprawiają, że nasze lokale biurowe są prestiżowe.

Biura na wynajem

Potrzebujesz wynająć jakąś nieruchomość? Interesuje Cię wynajem biur Łódź? Poszukujesz miejsca dla swoich pracowników. Pragniesz żeby biuro znajdowało się w centrum miasta Łodzi tak, aby dojazd nie stanowił problemu? Chcesz, aby wnętrze Twojej firmy było unikatowe? Odwiedź stronę pracownia1113.com.
Znajdziesz tam oferty wynajmu nie tylko biur, ale także lokali użytkowych. Powierzchnie o różnym metrażu typu open-space mogą należeć do Ciebie. Potrzebujesz miejsca, w którym Twoi pracownicy będą mogli pracować niezależnie od pory dnia czy nocy? Skorzystaj z oferty Business Centre Pracownia 1113 a zapewnisz swojemu biuru system kontroli dostępu do pomieszczeń, stojaki na rowery czy windę.
Twoi pracownicy będą mogli skorzystać z baru. Zjeść tam lunch w przerwie w pracy lub wpaść po przekąskę a także odświeżyć się po dojeździe do pracy rowerem korzystając z ogólnodostępnych pryszniców. Jeżeli chcesz możesz skorzystać z umeblowanego już biura, aby zaoszczędzić czas, który przeznaczyłbyś na urządzanie biura. Wynajmij biura już dziś!

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 426406155


Podobne firmy

Zarządca Piotr Michalski

Nasza firma zapewnia kompleksowe zarządzanie nieruchomością w niskiej cenie. Piotr Michalski to zarządca nieruchomości, który cieszy się zaufaniem wielu osób. Jest on posiadaczem licencji zarządzania...