Katalog firm

Baas Panel

Baas Panel to firma, która doskonale zna się na dobieraniu odpowiednich płyt warstwowych. Z nich to bowiem właśnie wykonujemy lekką obudowę. W naszym katalogu produktowym znajdziecie: płyty warstwowe drewnopodobne, z rdzeniem styropianowym, płyty agro bass-panel, płyty warstwowe z rdzeniem z wełny mineralnej oraz wiele innych.

Drzwi chłodnicze

Znany producent płyt firma BAAS-PANEL działa od ponad 20 lat i specjalizuje się w produkcji systemu lekkiej obudowy z płyt warstwowych.
BAAS-PANEL stawia na wysoką jakość surowców i sprawdzone, stale doskonalone technologie. Rozwiązania tej znanej firmy są szeroko wykorzystywane w budownictwie przemysłowym, rolniczym i chłodnictwie.
Płyty warstwowe główne zastosowanie znajdują do lekkiej obudowy np.obiektów przemysłowych, w tym chłodni, mroźni, przechowalni, pawilonów handlowych, hali magazynowych i produkcyjnych, hal sportowych, czy też obiektów biurowych i administracyjnych.
Bardzo często klienci mogą zamawiać ciekawe i trwałe drzwi chłodnicze, które mają zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, gdzie wymagane są wysokie standardy higieniczne, a także tam, gdzie drzwi będą narażone na działanie wilgoci, kwasów i innych związków chemicznych.
Każdy rodzaj oferowanych takich drzwi spełnia wysokie wymogi sanitarne.
Wszystko znajda Państwo na wyjątkowo funkcjonalnej stronie internetowej http://www.baaspanel.com.pl/pl/produkty/chlodnictwo/drzwi-chlodnicze - Zapraszamy.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03


Podobne firmy

Polskie Budownictwo Sportowe

PBS Polskie Budownictwo Sportowe to firma z wieloletnim doświadczeniem w budowie placów zabaw, ale nie tylko. Oferuje również budowę obiektów sportowych takich jak boiska piłkarskie czy korty tenisowe...

AP Architekt

Wraz z architektami jakich spotkasz w naszej pracowni, uda ci się nie tylko stworzyć oraz przygotować projekt, lecz również wdrożyć go w życie. Oferujemy również naszym klientom coś znacznie więcej, a...

Rowan-Pol

Dzięki wynajęciu rusztowania lub szalunków, możemy nie tylko zastosować je w kontekście jasno określonych działań, lecz nie martwić się tym samym o zbyt wysokie koszta związane z ich pozyskaniem. Firm...

Paut

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej olsztyńskiej Pracowni Automatyki. Paut to firma z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu systemów automatyki budynkowej. Naszą ofertę uzupełniają kompleks...