Katalog firm

Kategorie


Alkor Yacht Czarter

Alkor Yacht Czarter zaprasza do skorzystania ze swojej atrakcyjnej oferty. Jeżeli chcecie spędzić wakacje z dala od zgiełku miasta, gdzie nikt nie będzie Wam przeszkadzał, to zapraszamy na mazurskie jeziora. Tylko u nas możecie wynająć jachty bez patentów, dzięki czemu spędzicie naprawdę fantastyczne wakacje.

Czarter jachtów

Nie bez powodu Mazury są jednym z największych centrów turystycznych, jakie ma do zaoferowania Polska. Trudno jest wyobrazić sobie wspanialszy wypoczynek niż ten, na który można liczyć, leżąc na brzegu jeziora i podziwiając piękne widoki rozpościerające się dookoła. Jeszcze lepiej jeżeli ma się okazję podziwiać piękno Mazur z pokładu jachtu, przecierając swój szlak przez jezioro. Jest to jak najbardziej możliwe i to w bardzo atrakcyjnych cenach.
Jeżeli zatem kogoś interesuje czarter jachtów motorowych Mazury mogą to zaoferować poprzez firmę Małgorzaty Durys. Firma ta może umożliwić czarter jachtów, także i bez patentu. Wszystkie jachty są całkowicie sprawne techniczne i doskonale wyposażone. Są zatem świetnym miejscem na to, aby spędzić długie i leniwe popołudnia lata.
Wszystko to sprawia, że korzystając z usług firmy Małgorzaty Durys można zaplanować wspaniałe wakacje dla całej rodziny. Na pewno będzie to wypoczynek, który wciąż będzie można przyjemnie wspominać nawet po długich latach!

Kontakt

Ulica: Bogaczewo 14

Kod: 11-500

Miejscowość: Giżycko

http://www.alkor-yachtczarter.pl/

E-mail: biuro@alkor-yachtczarter.pl

Tel.: 502-081-723