Katalog firm

Kategorie


Abaco

Gąszcz polskich przepisów podatkowych sprawia, że warto współpracować z biurem rachunkowym, gdy prowadzi się firmę. Abaco Spółka Cywilna to biuro prowadzone przez profesjonalistów, którzy działają w branży już od 2009 roku. Siedziba firmy znajduje się w Łodzi i obsługuje zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze jak i duże firmy.

Usługi księgowe

Biuro rachunkowe Abaco istnieje na rynku od 2009 roku i mieści się w województwie łódzkim. Nasza kadra to wyspecjalizowani ludzie mający duże doświadczenie. Biuro rachunkowe oferuje szeroki zakres usług zarówno klientom indywidualnym jak i przedsiębiorstwom. O wszystkim możesz się dowiedzieć wchodząc na stronę http://www.abacosc.pl/.
Usługi księgowe, jakie oferujemy składają się z:
  • prowadzenia rejestrów VAT,
  • kontaktów z urzędami państwowymi,
  • prowadzenia ksiąg handlowych,
  • sporządzania zeznać rocznych PIT,
  • prowadzenia ewidencji środków trwałych i wyposażenia,
  • prowadzenia rozliczeń ZUS.

Nasze usługi księgowe sprawowane są na najwyższym poziomie, a za sprawą naszych specjalistów każda sprawą załatwiona jest dobrze i szybko. Do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny a nasze ceny ustalane są z każdym z klientów osobno.
Pełna ofertę usług świadczonych przez nasze biuro rachunkowe Abaco znaleźć można na stronie internetowej www.abacosc.pl. Na stronie znaleźć można również formularz kontaktowy, a także dokładny adres siedziby firmy wraz z mapą dojazdową oraz numer telefonu i adres e-mail.

Kontakt

Ulica: Gdańska 149

Kod: 90-536

Miejscowość: Łódź

http://www.abacosc.pl/

E-mail: biuro@abacosc.pl

Tel.: +48607128538